Načítám...
KATEGORIE

JUMEX GUANABANA PLECH 335ML

Obrázky mohou být ilustrativní.
JUMEX GUANABANA PLECH 335ML
Naše cena s DPH
14
Objem / gramáž 335ml
Dostupnost Uhříněves a e-shop 25 ks
Dostupnost Černý Most 0
Přibližný datum doručení 03.06.2020
Kód produktu 62998
EAN kód 076406022403
POPIS PRODUKTU

Džus Jumex Guanabana.

Název Jumex vznikl jednoduchým spojením španělských slov JUGOS a MEXICANOS – což můžeme snadno přeložit jako mexické džusy. Ve znaku má firma zelený lístek, který symbolizuje kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí.

Mexická společnost Jumex působí na trhu s odšťavňováním ovocných plodů již od roku 1961. Na počátku zrodu stálo několik pěstitelů ovoce, kteří díky nadbytku svých výpěstků objevili kouzlo odšťavňování. Sláva jejich produktů se rychle šířila celým Mexikem a netrvalo dlouho a firma expandovala i do okolních zemí. Dnes je Jumex nejprodávanější značkou ovocných nápojů v Severní Americe. Za svůj úspěch vděčí především nezaměnitelně čisté chuti ovoce, které Jumex pěstuje na vlastních plantážích ve vnitrozemí Mexika. Ač se Jumex během několika desítek let mnohonásobně rozrostl, nezměnil svůj ekologický přístup k přírodě a šetrný způsob pěstování svých plodin.

Jumex na sebe upozorňuje také způsobem balení svých výrobků, kdy jako jediný producent nápojů balí své produkty do unikátní „stay cool“ znovuuzavíratelné láhve, která nápoj udržuje déle vychlazený. V širokém portfoliu značky Jumex naleznete taktéž různé velikosti balení ve skle, klasických jednorázových plechovkách či tetra paku.

Na počátku roku 2014 Jumex vstoupil také na český trh.

VLASTNOSTI PRODUKTU
Vlastnosti
Cenová akce Ne
Výprodej Ne
Základní vlastnosti
Gramáž 335ml
Počet kusů v balení (koupit možno libovolné množství - pouze informativní údaj) 24 ks

Potřebujete se podívat na vlastní oči? Zveme vás do našich kamenných obchodů

La-Vin Store
Uhříněves, Praha 10
La-Vin Store
Černý Most, Praha 9

Sledujte nás na Instagramu

La-Vin.cz