Načítám...
KATEGORIE

STARÁ MYSLIVECKÁ 38% žitná0,5L

Obrázky mohou být ilustrativní.
STARÁ MYSLIVECKÁ 38%  žitná0,5L
Naše cena s DPH
140
Objem / gramáž 0.5l
Dostupnost Uhříněves a e-shop do 5 pracovních dnů
Dostupnost Černý Most 0
Přibližný datum doručení 05.03.2021
Kód produktu 11500
EAN kód 8594001446735
POPIS PRODUKTU

Legendární značka v oblíbeném půllitrovém balení.

Stará myslivecká je nápoj s mnohaletou tradicí, která se začala psát roku 1847, kdy pánové Eckelmann a Bramsch založili tehdejší továrnu Bramsch a Eckelmann- výroba lihu, lisovaných kvasnic a likérů. Tehdy se nápoj vyráběl pod názvem Stará žitná. Dlouhá léta si lidé k tomuto názvu díky milé tváři myslivce na etiketě přidávali přídomek “myslivecká”.

Nejdůležitější složku Staré myslivecké tvoří vinný destilát z proslulé vinařské oblasti Cognac harmonicky sladěný s výluhy ze sušeného ovoce, ořechů, exotického koření a bylin. Několikaměsíčním zráním v dubových sudech je dosaženo jemné a vyrovnané chuti, která si podmanila celé generace.

Výhradně přírodní složení Staré myslivecké je respektováno a citlivě rozvíjeno od roku 1847, kdy byla v Krásném Březně zahájena její výroba. Proč také zasahovat do receptury nápoje, jehož chuť se stala neodmyslitelnou součástí náhodných či pravidelných přátelských posezení.

Větších změn doznaly v průběhu let etiketa či tvar láhve, ve které se k vám Stará myslivecká dostává. Tyto vnější prvky získaly počátkem nového tisíciletí atraktivnější vzhled, ale myslivec stále zůstává věrný své nezaměnitelné chuti, zůstává jistotou, která nikdy nezklame.
VLASTNOSTI PRODUKTU
Vlastnosti
Cenová akce Ne
Výprodej Ne
Základní vlastnosti
Gramáž 0.5l
Počet kusů v balení (koupit možno libovolné množství - pouze informativní údaj) 12 ks

Potřebujete se podívat na vlastní oči? Zveme vás do našich kamenných obchodů

La-Vin Store
Uhříněves, Praha 10
La-Vin Store
Černý Most, Praha 9

Sledujte nás na Instagramu

La-Vin.cz