STARÁ MYSLIVECKÁ 38% žitná0,5L

Kód: 11500
Neohodnoceno
140 Kč
Skladem (> 5 Ks)
Legendární značka v oblíbeném půllitrovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stará myslivecká je nápoj s mnohaletou tradicí, která se začala psát roku 1847, kdy pánové Eckelmann a Bramsch založili tehdejší továrnu Bramsch a Eckelmann- výroba lihu, lisovaných kvasnic a likérů. Tehdy se nápoj vyráběl pod názvem Stará žitná. Dlouhá léta si lidé k tomuto názvu díky milé tváři myslivce na etiketě přidávali přídomek “myslivecká”.

Nejdůležitější složku Staré myslivecké tvoří vinný destilát z proslulé vinařské oblasti Cognac harmonicky sladěný s výluhy ze sušeného ovoce, ořechů, exotického koření a bylin. Několikaměsíčním zráním v dubových sudech je dosaženo jemné a vyrovnané chuti, která si podmanila celé generace.

Výhradně přírodní složení Staré myslivecké je respektováno a citlivě rozvíjeno od roku 1847, kdy byla v Krásném Březně zahájena její výroba. Proč také zasahovat do receptury nápoje, jehož chuť se stala neodmyslitelnou součástí náhodných či pravidelných přátelských posezení.

Větších změn doznaly v průběhu let etiketa či tvar láhve, ve které se k vám Stará myslivecká dostává. Tyto vnější prvky získaly počátkem nového tisíciletí atraktivnější vzhled, ale myslivec stále zůstává věrný své nezaměnitelné chuti, zůstává jistotou, která nikdy nezklame.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné likéry
Vhodné jako dárek: Ne
Vhodné pro zasílání přepravcem: Ano
Objem: 0.5l
Zboží lze očekávat: 29.09.2021
Kusů v balení: 12
EAN: 8594001446735

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Obchodní podmínky / O cookies / CestujSnadno.cz