Honey s Whisky 35% 0,7l Fruko-Schulz
Kód: 31026080Detailní popis produktu
Originální likér FRUKO SCHULZ je jedinečnou kombinací kvalitní míchané skotské whisky a pečlivě vybraného českého medu. Tento lahodný likér se vyznačuje jantarovou barvou a jemnou, vyváženou chutí. V aroma se snoubí květinové a medové tóny s nádechem vanilky, které doplňuje lehký hořký závěr.
FRUKO SCHULZ Honey s whisky je ideální k popíjení čistý, vychlazený nebo s ledem. Skvěle se hodí i jako digestiv po dobrém jídle.
Tipy na konzumaci
- Čistý: nejjednodušší způsob, jak si vychutnat plnou chuť likéru. Doporučujeme podávat chlazený, ideálně při teplotě 8-12 °C.
- Horký nápoj ideální pro chladné večery: smíchejte Honey s whisky s horkou vodou, citronovou šťávou a medem. Můžete přidat i koření jako skořici nebo hřebíček.
- Do dezertů: Honey s whisky se dá použít k dochucení různých dezertů, například zmrzliny, palačinek, ovocných salátů nebo dortů.
- Kombinace se sýry: hodí se k některým druhům sýrů, například k sýrům s modrou plísní nebo k vyzrálým sýrům.
- Jako dárek: láhev Honey s whisky může být originálním dárkem pro milovníky whisky a sladkých likérů.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Krémové likéry |
---|---|
EAN: | 8595010606424 |
Objem: | 0.7 L |
Zboží lze očekávat: | 24.8.2025 |
Externě u dodavatele: | 3 |
Kusů v balení: | 6 |
EAN: | 8595010606424 |
Cena za měrnou jednotku: | 478.57 / 1 litr |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.