Centenario Fundación 20y 0,7l

Kód: 29649
1 199 Kč
Skladem (10 Ks)
Dvacetiletý sladký rum z Kostariky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se důstojného nástupce Centenario Fundacion XX v koženém obalu, který se od léta roku 2010 již nedodává na světové trhy. Výroba rumu Centenario začíná sklizní místní cukrové třtiny po 15 měsících od zasetí. Seče se ručně až u země a stonky se sváží do cukrovarů, kde se z nich lisuje šťáva, která je následně podrobena procesu kvašení a posléze se destiluje.

Procesu, kde se nechá kvasit a destilovat jen šťáva z cukrové třtiny místo třtinové melasy, se říká "metode agricole", neboli zemědělská metoda, která se především využívá v bývalých francouzských koloniích. Produktem destilace je tzv. „mladý alkohol“, který se skladuje v ručně vyráběných sudech z bílého dubu. Přísně tajná receptura obsahuje specifický proces míchání a zrání, který dělá z rumu Centenario produkt s prvotřídní kvalitou a nezaměnitelnou chutí. Před plněním a vlastní distribucí se Ron Centenario podrobuje velmi přísné kontrole kvality odborníky, kteří garantují jeho unikátnost a špičkovou kvalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostarika
Dárkové balení: Ano
Balení: Tuba
Vhodné pro zasílání přepravcem: Ano
Objem: 0,7l
Zboží lze očekávat: 26.06.2024
Externě u dodavatele: 10
Kusů v balení: 6
EAN: 7441001174186
Cena za měrnou jednotku: 1713 Kč / l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
V e-shopu La-Vin.cz platí zákaz prodeje tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let.
Obchodní podmínky / O cookies / CestujSnadno.cz / Tiskolino.cz