Hennessy Richard 0,7l

Kód: 25547
95 028 Kč
Na cestě
Tento ultra prémiový koňak je ztělesnění 250 let historie, znalostí a umu značky Hennessy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezkonkurenční rozsah aroma dává Hennessy Richard jeho jedinečnou komplexnost. Strukturovaný a perfektně vyvážený, pouze po ochutnání se dozvídáme, co tyhle slova v rámci koňaku skutečně znamenají. Silný a nečekaný, takový je Hennessy Richard, který dosahuje výšin koňakové perfektnosti.

Příběh zakladatele

19letý Richard Hennessy opustil svoji domovinu v Irsku a ve Francii narukoval do armády. Byla to jeho první cesta a začátek jeho dobrodružství. S pomocí jeho strýčka, obchodníka s destiláty z Vlámska, Richard se pokorně zaškolil v prodeji. Pak přišel rok 1765 a ve městě Cognac se odhodlaný a cílevědomý Richard rozhodl založit svůj vlastní pálenkový "Maison". Přes veškeré potíže, které ho potkaly, věřil že jeho podnikání uspěje. Stále se držel svého rodinného motta: "Vi Vivo Et Armis" - "žiji silou a rukama". Tento koňak nese jeho jméno a společně s ním i jeho filosofii.

Každá karafa je unikátní - individuálně broušená k dokonalosti a číslovaná. Láhev s nápaditým designem je vyrobena z ručně foukané křišťálového skla nejzkušenějšími mistry z prestižní sklárny Baccarat ve Francii. Balena je v nepřekonatelně kvalitní krabici, která je pokrytá 14 vrstvami laku a jejíž výroba zabere bezmála 30 hodin.

Bez jakékoliv nadsázky můžeme říct, že se rozhodně jedná o umělecké dílo hodné neopakovatelné události.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koňak
Dárkové balení: Ano
Balení: Kazeta
Vhodné pro zasílání přepravcem: Ano
Objem: 0,7l
Zboží lze očekávat: momentálně nedostupné
Kusů v balení: 3
EAN: 3245993673214

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
V e-shopu La-Vin.cz platí zákaz prodeje tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let.
Obchodní podmínky / O cookies / CestujSnadno.cz / Tiskolino.cz