Rum Sérum Ancon 0,7l

Kód: 102485
920 Kč
Skladem (2 ks)
10letý panamský rum s výjimečnou vyvážeností a kulatostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukrová třtina pro výrobu tohoto rumu se nejdříve naseká a nadrtí, aby z ní byla maximálně vymačkána všechna šťáva. Ta dále projde varem, aby se vykrystalizovali cukry, které se následně odstředí a vyjmou. Takto získaná melasa, i když je tvořena převážně cukrem, obsahuje bohaté množství vitamínů a minerálů, které prohlubují aroma a komplexnost výsledného rumu. Chuť tohoto rumu je plná, připomínající čerstvě praženou kávu, kandované pomeranče, mandle, tmavou čokoládou, pepř a vanilku. Rum je velmi jemný a krásně zakulacený.

Bylo to roku 1914, kdy vplula do Panamského průplavu první loď jménem Ancon. Tato světová událost se neobešla bez účasti tehdy nejvlivnějších politiků a obchodníků a to nejen z Panamy, a tak místní obyvatelé darovali na oslavu několik vzácných starých soudků ryzího Sérumu, které měli schovány pro mimořádné příležitosti. Posádka parníku Ancon i cestující byli tímto tekutým zlatem uchváceni a začali jej nazývat podle této slavné lodi, což se u místních obyvatel rychle ujalo. Ovšem je to jenom legenda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panama
Dárkové balení: Ne
Vhodné pro zasílání přepravcem: Ano
Objem: 0,7l
Zboží lze očekávat: 23.02.2024
Kusů v balení: 6
EAN: 8595676600071

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
V e-shopu La-Vin.cz platí zákaz prodeje tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let.
Obchodní podmínky / O cookies / CestujSnadno.cz / Tiskolino.cz