Slivovica Žufánek 50% 0,5l

Kód: 26754
600 Kč
Skladem (56 Ks)
Slivovice je ušlechtilý švestkový destilát s charakteristickou vůní a chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato slivovice je vyráběna v limitovaném množství z vyzrálého ovoce s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd, čímž je zajištěna originalita skutečně dobré slovácké slivovice.
Veškeré použité švestky na její výrobu pochází z vlastních sadů v systému ekologického zemědělství, ležících v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Každá odrůda švestek se nechá kvasit a destiluje se zvlášť. Po vypálení se míchají dohromady a zrají 8-12 měsíců v nerezových tancích. Jde o unikátní cuvée nemající chuťovou a aromatickou konkurenci.

Doporučená teplota podávání a skladování je 10-18 °C. Při nižších teplotách by mohlo dojít k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů. Zároveň by potom nevynikla úžasná chuť, kterou mají tyto oleje na svědomí.

Chcete destilát vyzkoušet? K dispozici i v degustačním 0,1l balení: Slivovica 50% 0,1l.
Destilát prodáváme i v dárkovém balení: Slivovica 50% 0,5l v dárkovém balení se skleničkami, nebo v exkluzivním demižonu: Opletený demižon Slivovice 50% 1lDoplňkové parametry

Kategorie: Slivovice
Dárkové balení: Ne
Vhodné pro zasílání přepravcem: Ano
Objem: 0,5l
Zboží lze očekávat: 31.05.2024
Kusů v balení: 6
EAN: 8594053940052
Cena za měrnou jednotku:: 1200 Kč / l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
V e-shopu La-Vin.cz platí zákaz prodeje tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let.
Obchodní podmínky / O cookies / CestujSnadno.cz / Tiskolino.cz